Japončina v Trnave

individuálne a skupinové kurzy

Potrebujete sa pripraviť na cestu do Japonska, certifikát JLPT, prijímacie skúšky alebo sa chcete len tak učiť japonsky? Potom je pre Vás najvhodnejší individuálny kurz japončiny. Hodiny sú na mieru prispôsobené Vašim potrebám a výučba prebieha tempom, aké si sami zvolíte. Pozornosť lektora je venovaná len Vám, takže môžete tieto hodiny využiť naozaj naplno na napredovanie v štúdiu. Materiály sú pripravené podľa individuálnych potrieb.

Tento špeciálny individuálny kurz Vás zavedie do tajov krajiny vychádzajúceho slnka, duše písma a starodávnej kultúry. Lákala Vás niekedy japonská história? Chceli ste sa dozvedieť príbehy o samurajoch a gejšách? Chceli ste porozumieť svojmu obľúbenému anime? Alebo ste si len chceli objednať Vaše obľúbené sushi so správnou výslovnosťou?
Neváhajte a kontaktujte nás! Vyskúšajte na vlastnej koži aké to je učiť sa a porozumieť japončine a odhaľte tajomstvá tohto tajuplného národa. Stačí nám napísať a môžete sa pridať k spokojným študentom japonského jazyka v Language Siesta.

Tento kurz je vhodný pre každého, kto má záujem získať základy japonského jazyka. Náplňou kurzu je zvládnutie dvoch slabičných abecied, hiragany a katakany, a postupný prechod na znaky kanji (úroveň N5 a N4). Hodiny sa venujú aj slovnej zásobe a základnej gramatike. Materiály pre tento kurz pozostávajú prevažne z učebnice Genki a Minna no Nihongo, ale aj z mnohých doplnkových materiálov.

V malej skupinke (2 - 5 študenti) sa hodiny japonského jazyka menia na Vaše dobrodružstvo, ktoré prežívate s ostatnými študentami. Samozrejme najväčšou výhodou je cena za kurz, ktorá je podstatne nižšia v porovnaní s individuálnym kurzom.
Výhodou skupinového kurzu je komunikácia a precvičovanie s ostatnými nadšencami japonskej kultúry. Okrem toho si v skupine natrénujeme rôzne množstvo situácií, s ktorými sa pri pobyte v Japonsku môžete stretnúť. Naučíme sa objednať si v reštaurácii, spýtať sa na cestu či ceny v obchode, a pripravíte sa aj na bežnú konverzáciu s priateľmi.

Skupinový kurz v jazykovej škole Language Siesta prebieha v malých skupinkách (3 - 5 študenti) počas 12-tich týždnov.
Jesenný trimester je od 10/9/2018 - do 30/11/2018
Zimný trimester je od 14/1/2019 - do 5/4/2019
Jarný trimester je od 8/4/2019 - do 28/6/2019
Kurz prebieha pravidelne každý týždeň po dobu dvanástich týždňov. Na výber máte anglický, španielsky, ruský, slovenský, a japonský.
Anglický, španielsky, ruský, slovenský kurz je za cenu 126 €
Japonský kurz je za cenu 144 €
Presné časy sa dohodnú po prihlásení dostatočného počtu študentov do danej úrovne.
Stačí ak nás kontaktujete a radi Vám poskytneme dodatočné informácie o najbližšom trimestri a stave našich skupiniek.

Mária

Svoje nadšenie pre angličtinu a japončinu sa snažím vzbudiť aj u mojich študentov, aby pre nich učenie nebolo nudné, ale zaujímavé a napĺňajúce.

Viac o mne 🙂

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie