Back

Sme online jazyková škola Language Siesta, veľmi nás teší, že si práve prezeráte languagesiesta.sk.

 

Online jazykové kurzy sa v poslednej dobe stali veľmi populárne a čoraz viac študentov si uvedomuje ich výhody.

Prečo sa teda rozhodnúť práve pre Language Siesta?

 

Či už ste začínajúci študent jazyka alebo máte predchádzajúce negatívne skúsenosti z iných jazykových škôl, my v Language Siesta pevne veríme, že u nás budete spokojní a nájdete jazykové vzdelávanie po akom ste vždy túžili.

 

Je veľa dôvodov, pre ktoré si nás študenti obľúbili:

  • Ústretovosť

Medzi ne patrí v prvom rade najmä ústretovosť našich lektorov k požiadavkám študentov. Každý študent je pre nás dôležitý, preto máme ku každému individuálny prístup a akékoľvek otázky sa snažíme vyriešiť čo najrýchlejšie tak, aby výučba pokračovala presne podľa predstáv.

  • Priateľský prístup

Naši lektori si zakladajú na priateľskej atmosfére a neustálej spätnej väzbe zo strany študenta. Je pre nás veľmi dôležité aby sa každý študent cítil na hodinách prijemne a tešil sa na ďalšiu výučbu.

  • Komunikácia a precvičovanie

Veľký dôraz sa u nás kladie na komunikáciu a precvičovanie naučeného učiva počas rôznych komunikačných aktivít. U nás sa určite nebudete báť rozprávať a postupne sa zbavíte aj jazykovej bariéry.

  • Malé skupinky

Naše skupinové kurzy majú obmedzenú veľkosť a to počtom maximálne 5 študentov v jednej skupine. Veríme, že v takejto malej skupinke sa dostane každý študent k slovu a poriadne si precvičí práve preberané učivo. Chceme, aby ste sa na kurze naozaj naučili jazyk, ktorý študujete, a preto sme zvolili menšie skupiny, aby ste sa vystriedali a mali vždy dostatočný priestor.

  • Kvalitní lektori

Našich lektorov si poctivo vyberáme podľa ich kvality a nie podľa toho, či je aktuálne zvýšený záujem o kurzy. Každý náš lektor má dlhoročné skúsenosti s učením a absolvoval rôzne učiteľské tréningy a školenia, samozrejme, aj v Language Siesta.

 

Študenti všetkých jazykových úrovní od veku 6 rokov sú u nás vítaní. Nie je problém ak ste falošný začiatočník alebo s jazykom nemáte žiadnu skúsenosť. Samozrejme, radi pomôžeme aj s prípravou na náročné certifikáty a skúšky.

 

Každý, kto nás pozná, vie, že jazyky a ich výučba sú naša vášeň. Nám na našich študentoch záleží a chceme im poskytnúť, čo najkvalitnejší servis. Princípom je teda vziať všetko pozitívne, čo sme za roky skúseností získali, a vytvoriť jazykovú školu, do ktorej budete chodiť radi, naučíte sa cudzí jazyk a pri výučbe si oddýchnete a zabudnete na bežné starosti.

 

Neváhajte a prihláste sa k nám na kurzy alebo nás sledujte na Facebooku a iných sociálnych sieťach.

 

Naše motto: CHCEME, ABY VÁS JAZYKY BAVILI.

Pretože chceme, aby vás jazyky bavili, podobne ako bavia aj nás.

 

Vaši lektori

 

Jazyková škola Trnava – Language Siesta

Neváhajte nás kontaktovať

    [learn_press_profile]