KTO SME

Vitajte na našej webovej stránke.

Sme lektori Maťa a Lukáš, veľmi nás teší, že si práve prezeráte languagesiesta.sk.

 

Ak sa v Trnave chcete učiť cudzí jazyk, máte na výber ponuku množstva jazykových škôl alebo doučovania.

Prečo sa teda rozhodnúť práve pre Language Siesta?

 

Či už ste začínajúci študent jazyka alebo máte predchádzajúce negatívne skúsenosti z iných jazykových škôl, my v Language Siesta pevne veríme, že u nás budete spokojní a nájdete jazykové vzdelávanie po akom ste vždy túžili.

 

Je veľa dôvodov, pre ktoré si nás študenti obľúbili:

  • Ústretovosť

Medzi ne patrí v prvom rade najmä ústretovosť našich lektorov k požiadavkám študentov. Každý študent je pre nás dôležitý, preto máme ku každému individuálny prístup a akékoľvek otázky sa snažíme vyriešiť čo najrýchlejšie tak, aby výučba pokračovala presne podľa predstáv.

  • Priateľský prístup a útulné prostredie

Priateľský prístup a útulné prostredie vytvárajú pohodovú atmosféru, čím prispievajú k rýchlemu napredovaniu a neustálej spätnej väzbe medzi študentmi a lektorom. U nás sa nemusíte ničoho báť, opýtať sa môžete na čokoľvek a kedykoľvek.
Sme tu pre Vás a nebudeme Vás nútiť do niečoho, čo sami nechcete.

  • Komunikácia a precvičovanie

Veľký dôraz sa u nás kladie na komunikáciu a precvičovanie naučeného učiva počas rôznych komunikačných aktivít. U nás sa určite nebudete báť rozprávať a postupne sa zbavíte aj jazykovej bariéry.

  • Malé skupinky

Naše skupinové kurzy majú obmedzenú veľkosť a to počtom maximálne 5 študentov v jednej skupine. Veríme, že v takejto malej skupinke sa dostane každý študent k slovu a poriadne si precvičí práve preberané učivo. Chceme, aby ste sa na kurze naozaj naučili jazyk, ktorý študujete, a preto sme zvolili menšie skupiny, aby ste sa vystriedali a mali vždy dostatočný priestor.

  • Kvalitní lektori

Našich lektorov si poctivo vyberáme podľa ich kvality a nie podľa toho, či je aktuálne zvýšený záujem o kurzy. Každý náš lektor má dlhoročné skúsenosti s učením a absolvoval rôzne učiteľské tréningy a školenia, samozrejme, aj v Language Siesta. Všetky profily našich lektorov nájdete aj tu.

 

Študenti všetkých jazykových úrovní od veku 6 rokov sú u nás vítaní, dokonca tomu máme prispôsobené aj priestory. Pohodlne sa k nám dostanete výťahom priamo v budove.

 

Každý, kto nás pozná, vie, že jazyky a ich výučba sú naša vášeň. Nám na našich študentoch záleží a chceme im poskytnúť, čo najkvalitnejší servis. Princípom je teda vziať všetko pozitívne, čo sme za roky získali, a vytvoriť pre vás jazykovú školu, do ktorej budete chodiť radi, naučíte sa cudzí jazyk a pri výučbe si oddýchnete a zabudnete na bežné starosti.

 

Neváhajte a prihláste sa k nám na kurzy alebo nás sledujte na Facebooku a iných sociálnych sieťach.

 

Naše motto: CHCEME, ABY VÁS JAZYKY BAVILI.

Pretože chceme, aby vás jazyky bavili, podobne ako bavia aj nás.

 

Vaši lektori

Maťa a Lukáš

Jazyková škola Trnava – Language Siesta

Naše motto

„Chceme, aby vás jazyky bavili`` je pre nás základným pilierom, na ktorom je výučba v Language Sieste postavená. Výučbu chceme postaviť nielen na kvalitných učebných materiáloch, ale aj na VÁS – študentoch, keďže výučba je prispôsobená vašim predstavám a sami si poviete, čo počas hodín v spolupráci so skúseným lektorom potrebujete.
V logu jazykovej školy Language Siesta je ležiaci panáčik – Siestoš. Predstavuje študenta, ktorý má hlavu plnú vedomostí, ale zároveň si dokáže nájsť priestor na oddych a vychutnanie si sveta jazykov. Naši študenti by mali byť ako Siestoš, pretože cudzie jazyky sú zdrojom nových vedomostí aj relaxu. Z tohto dôvodu spojenie Language – jazyk a Siesta – odpočinok.
Kurzy v jazykovej škole Language Siesta sú otvorené pre všetkých! Od najmenších po seniorov alebo od úplných začiatočníkov po pokročilých používateľov.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie