POVEDALI O NÁS

študenti

I learned many things while attending Language Siesta academy. At first, I thought I would never speak English with a foreigner. But from the beginning, my English teacher led the class friendly and comfortably. So I could take the class comfortably without tension when I talked to foreigners. I lost my fear and improved my grammar. Things that confused me before don't confuse me anymore. I have improved my English listening more than before and the teaching style was good. I'm naturally bored but every time the teacher prepared a fun game. So 2 hours passed quickly. Also, homework is helpful for me because I have to think and write directly. Sometimes it was interesting when I studied a movie scene. This class didn't have a stressful atmosphere. So it wasn't difficult to go to the class every day. This class gave me confidence in speaking English.

Chloe

23, Soul - Južná Kórea

Hodiny angličtiny s lektorom Lukášom mi veľmi pomohli. Vďaka Vám som pochopila gramatiku za pár mesiacov oveľa lepšie, ako v škole za niekoľko rokov. Úspešne som zmaturovala (nad moje očakávania). A za to Vám veľmi pekne ďakujem.

Sabinka L.

18, Trnava

Ďakujem vám obidvom. Ste veľmi dobrí učitelia a za krátku dobu ste ma naučili celé polročné učivo. Za čo vám veľmi pekne ďakujem. Učilo sa mi s vami dobre. Ešte raz jedno veľké ďakujem.

Paťo M.

10, Cífer

Chcela by som poďakovať Martinke - lektorke, ktorá pohodovou, pozitívnou energiou a úsmevom vyučuje hodiny španielčiny. Jazykový kurz navštevujem mesiac, hodiny sú zamerané na dôležité témy a primerané môjmu veku, ktoré ako dôchodkyňa už môžem využívať na dovolenkách v Španielsku. Jazyková škola sa právom nazýva „Language Siesta``, lebo hodiny sú oddychové, zábavné a bez stresov. Veľká vďaka.

Lýdia

58, Trnava

Ak Vás niekto za pol roka naozaj naučí rozumieť základným frázam a pojmom v jazyku, ktorému ste dovtedy nerozumeli ani mäkké f, môžete si ho dovoliť volať ``výborná lektorka``. A Maťa to v mojom prípade dokázala. Pre mňa je Maťa naozaj dobrá lektorka s priateľským prístupom a zápalom pre španielsku či latinskoamerickú kultúru. To treba vyskúšať. 🙂

Nikol Kurňavová

20 rokov, Trnava

I'm very satisfied with my teacher. I rate him 5 out of 5. On our lessons we always speak English. I'm happy with this style.

Patrik P.

32, Trnava

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie