Back

Naši študenti o nás povedali:

Šípka vpravo

Jana H. – španielčina

Do jazykovej školy som sa prihlasila v septembri na kurz španielčiny. Bola mi pridelena lektorka Mirka.Je to skvela,inteligentna a tolerantna lektorka!Všetky študijne materialy mi poskytuje sama.Obsah a tempo vždy prisposobuje mojim potrebam.Na jej hodiny sa vždy velmi tešim.Trošku som sa obavala online kurzov lebo nepatrim  už k mladej generacii,no pri nej sa všetky moje obavy rozplynuli.Od januara je jej žiakom i moj manžel.Ďakujeme Mirka.Si skvela!!!!
Šípka vpravo

Michaela – japončina

V Language Siesta absolvujem online hodiny japončiny už niekoľko mesiacov a nemôžem byť spokojnejšia. Lektorka je fantastická a škola komunikuje veľmi promptne a ochotne a vždy sa mi snažia čo najviac vyjsť v ústrety. Môžem len odporúčať 🙂

Šípka vpravo

Ivana – španielčina

Mala som možnosť navštevovať Language Siesta. Vybrala som si kurz španielčiny. Moja lektorka Mária bola vždy ústretová, milá, trpezlivá s veľmi dobrým a kvalitným štýlom vedenia lekcií. Na to, že je mladá študentka, videla som u nej veľké zapálenie k svojej práci. Vďaka nej mám dobrý základ. Patrí jej veľká vďaka. V škole som sa vždy dobre cítila, vďaka všetkým, ktorí mali vždy úsmev na perách. Ak premýsľate nad nejakou jazykovkou URČITE si vyberte LANGUAGE SIESTA. Neoľutujete

Šípka vpravo

Michal – angličtina

Do jazykovej školy Language Siesta sme chodili aj s manželkou cca 10 mesiacov a toto obdobie vnímame veľmi pozitívne. Najmä priateľskú a pokojnú atmosféru, ale aj odbornosť a ľudský prístup lektora Lukáša na hodinách anglického jazyka. Ďakujeme a určite odporúčame.

Šípka vpravo

Sabinka – angličtina

angličtina

Hodiny angličtiny s lektorom Lukášom mi veľmi pomohli. Vďaka Vám som pochopila gramatiku za pár mesiacov oveľa lepšie, ako v škole za niekoľko rokov. Úspešne som zmaturovala (nad moje očakávania). A za to Vám veľmi pekne ďakujem.

Šípka vpravo

Cloe – angličtina

angličtina

I learned many things while attending Language Siesta academy. At first, I thought I would never speak English with a foreigner. But from the beginning, my English teacher led the class friendly and comfortably. So I could take the class comfortably without tension when I talked to foreigners. I lost my fear and improved my grammar. Things that confused me before don’t confuse me anymore. I have improved my English listening more than before and the teaching style was good. I’m naturally bored but every time the teacher prepared a fun game. So 2 hours passed quickly. Also, homework is helpful for me because I have to think and write directly. Sometimes it was interesting when I studied a movie scene. This class didn’t have a stressful atmosphere. So it wasn’t difficult to go to the class every day. This class gave me confidence in speaking English.

neváhajte nás kontaktovať

    [learn_press_profile]