Online jazykové kurzy

v Language Siesta

Nestrácajte čas

Online jazykové kurzy Vám poskytnú časovú dostupnosť, ktorá vyhovuje práve Vám. Nemusíte nikam chodiť alebo na nikoho čakať. Ide o individuálnu výučbu, takže budete mať plnú pozornosť lektora.

Nemajte strach z online technológii

Využite Váš počítač, tablet alebo mobil naplno. Pripojenie na internet má v dnešnej dobe každý. Naučíme Vás ako tieto aplikácie naplno využiť a zdieľať dokumenty a cvičenia užitočné pre Vašu jazykovú výučbu.

Ušetrite Vaše financie

Online jazyková výučba je lacnou alternatívou výučby jazykov. Ušetrite Váš čas a peniaze na cestovaní, učebných materiáloch, ale aj na kurze samotnom.

Ako online výučba prebieha

Online jazykové kurzy prebiehajú prostredníctvom voľne dostupných aplikácií Skype alebo Webex. Ide o pohodlný spôsob výučby, keď sa s lektorom dohodnete na termínoch Vašich hodín a môžete začať v pohodlí domova s výučbou Vášho obľúbeného jazyka.

Počet hodín, ktoré si dohodnete, je len na Vás.

Skype

Skype je celosvetovo najpopulárnejší v online video komunikácii. Stačí Vám len jednoduchá registrácia, online pripojenie a mikrofón.

Webex

Webex je alternatívna aplikácia, ktorá je obľúbená hlavne vo firmách vďaka svojej možnosti zdieľať a upravovať dokumenty v reálnom čase. Samozrejme, je vynikajúci aj na výučbu cudzích jazykov.

Online courses of Slovak language

Learn Slovak language online with us. With popular online applications Skype or Webex it is really easy and all you have to do is contact us. We will plan your lessons and organize your timetable together with you. The price for one online lesson (60 minutes) is only 12 €. The benefits of 1-to-1 online lessons with your teacher are flexibility, focus and fast advancement of your language skills.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie