Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Španielsky jazyk
Individuálny A2
08:30 - 09:30
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny A1
08:30 - 09:30
Lektor - Lukáš
Japonský jazyk
Individuálna A2
08:30 - 10:00
Lektor - Mirka
Anglický jazyk
Skupinový B2
08:00 - 09:00
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálny C1
09:30 - 11:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Lukáš

Španielsky jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Martina
Japonský jazyk
Individuálna B1
10:00 - 11:00
Lektor - Mirka

Španielsky jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Martina
Japonský jazyk
Individuálna A1
11:00 - 12:00
Lektor - Eva

Anglický jazyk
Individuálny A2
11:30 - 12:30
Lektor - Lukáš

Japonský jazyk
Individuálna A2
12:30 - 14:30
Lektor - Eva

Slovenský jazyk
Individuálny B2
13:30 - 15:00
Lektor - Petra
Anglický jazyk
Individuálny A2
11:30 - 12:30
Lektor - Lukáš

Japonský jazyk
Individuálna A2
12:30 - 14:00
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
13:00 - 14:00
Lektor - Mirka

Slovenský jazyk
Individuálny B2
13:30 - 15:00
Lektor - Petra

Anglický jazyk
Individuálny B1
14:00 - 15:00
Lektor - Gabriela

Japonský jazyk
Individuálna A1
14:30 - 16:00
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
15:00 - 16:00
Lektor - Mirka
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš

Anglický jazyk
Individuálny B1
12:00 - 13:30
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš

Japonský jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Maja
Anglický jazyk
Individuálna A1
13:00 - 14:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny B1
13:30 - 14:30
Lektor - Nikol

Anglický jazyk
Individuálny B1
14:30 - 15:30
Lektor - Nikol

Španielsky jazyk
Individuálny A1
14:30 - 15:30
Lektor - Bianka

Anglický jazyk
Individuálny A2
15:00 - 16:00
Lektor - Lukáš

Španielsky jazyk
Individuálny A1
15:00 - 16:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny B1
14:30 - 15:30
Lektor - Nikol

Španielsky jazyk
Individuálny A1
15:00 - 16:00
Lektor - Martina

Ruský jazyk
Skupinová B1
15:30 - 17:00
Lektor - Olga

Anglický jazyk
Individuálny B1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol
Japonský jazyk
Skupinová A1
15:30 - 16:30
Lektor - Maja

Ruský jazyk
Skupinová B1
16:00 - 17:00
Lektor - Olga

Japonský jazyk
Individuálna A1
16:30 - 17:30
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
16:30 - 17:30
Lektor - Maja

Ruský jazyk
Skupinová A1
17:00 - 18:00
Lektor - Olga

Španielsky jazyk
Individuálny A1
17:00 - 18:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
16:00 - 17:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny B1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol

Japonský jazyk
Individuálna A1
16:00 - 17:00
Lektor - Eva

Slovenský jazyk
Skupinový B2
16:00 - 17:00
Lektor - Petra

Japonský jazyk
Skupinová A1
16:30 - 18:00
Lektor - Mirka

Japonský jazyk
Individuálna A1
17:30 - 18:30
Lektor - Eva

Španielsky jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:00
Lektor - Martina

Anglický jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:30
Lektor - Lukáš

Japonský jazyk
Skupinová A1
18:00 - 19:30
Lektor - Mirka

Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny A1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol
Španielsky jazyk
Skupinový B1
17:30 - 19:00
Lektor - Martina
Slovenský jazyk
Individuálna B1
17:00 - 18:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Biznis
18:00 - 19:00
Lektor - Lukáš

Španielsky jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:00
Lektor - Martina
Slovenský jazyk
Skupinový B2
18:00 - 19:00
Lektor - Martina

Španielsky jazyk
Individuálny A1
18:00 - 19:00
Lektor - Bianka

Anglický jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:30
Lektor - Lukáš
Slovenský jazyk
Individuálny A2
18:00 - 19:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Anglický jazyk
Individuálny A1
08:30 - 09:30
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Skupinový B2
08:00 - 09:00
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálny C1
09:30 - 11:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálny A2
11:30 - 12:30
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálny A2
11:30 - 12:30
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš

Anglický jazyk
Individuálny B1
12:00 - 13:30
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálna A1
13:00 - 14:00
Lektor - Martina
Anglický jazyk
Individuálny B1
13:30 - 14:30
Lektor - Nikol

Anglický jazyk
Individuálny B1
14:30 - 15:30
Lektor - Nikol

Anglický jazyk
Individuálny A2
15:00 - 16:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Individuálny B1
14:30 - 15:30
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálny B1
14:00 - 15:00
Lektor - Gabriela
Anglický jazyk
Individuálny B1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálny B1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Individuálny A1
16:00 - 17:00
Lektor - Nikol
Anglický jazyk
Biznis
18:00 - 19:00
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:30
Lektor - Lukáš
Anglický jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:30
Lektor - Lukáš

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Španielsky jazyk
Individuálny A2
08:30 - 09:30
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
10:00 - 11:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
14:30 - 15:30
Lektor - Bianka

Španielsky jazyk
Individuálny A1
15:00 - 16:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
15:00 - 16:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
16:00 - 17:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Skupinový B1
17:30 - 19:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
17:00 - 18:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A1
18:00 - 19:00
Lektor - Bianka
Španielsky jazyk
Skupinový B1
18:00 - 19:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina
Španielsky jazyk
Individuálny A2
19:00 - 20:00
Lektor - Martina

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Slovenský jazyk
Individuálny B2
13:30 - 15:00
Lektor - Petra
Slovenský jazyk
Individuálny B2
13:30 - 15:00
Lektor - Petra
Slovenský jazyk
Skupinový B2
16:00 - 17:00
Lektor - Petra
Slovenský jazyk
Individuálna B1
17:00 - 18:00
Lektor - Martina
Slovenský jazyk
Skupinový B2
18:00 - 19:00
Lektor - Martina
Slovenský jazyk
Individuálny A2
18:00 - 19:00
Lektor - Martina

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Japonský jazyk
Individuálna A2
08:30 - 10:00
Lektor - Mirka
Japonský jazyk
Individuálna B1
10:00 - 11:00
Lektor - Mirka
Japonský jazyk
Individuálna A1
11:00 - 12:00
Lektor - Eva
Japonský jazyk
Individuálna A2
12:30 - 14:30
Lektor - Eva
Japonský jazyk
Individuálna A2
12:30 - 14:00
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
13:00 - 14:00
Lektor - Mirka
Japonský jazyk
Individuálna A1
12:00 - 13:00
Lektor - Maja
Japonský jazyk
Individuálna A1
14:30 - 16:00
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
15:00 - 16:00
Lektor - Mirka
Japonský jazyk
Skupinová A1
15:30 - 16:30
Lektor - Maja

Japonský jazyk
Individuálna A1
16:30 - 17:30
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Individuálna A1
16:30 - 17:30
Lektor - Maja
Japonský jazyk
Individuálna A1
16:00 - 17:00
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Skupinová A1
16:30 - 18:00
Lektor - Mirka

Japonský jazyk
Individuálna A1
17:30 - 18:30
Lektor - Eva

Japonský jazyk
Skupinová A1
18:00 - 19:30
Lektor - Mirka

Utorok

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
Ruský jazyk
Skupinová B1
15:30 - 17:00
Lektor - Olga
Ruský jazyk
Skupinová B1
16:00 - 17:00
Lektor - Olga
Ruský jazyk
Skupinová A1
17:00 - 18:00
Lektor - Olga

Utorok

Streda

No events available!
No events available!

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)