Prečo sa začať učiť po rusky?

s jazykovou školou Language Siesta

Olena Talyzina
matriosky
Moscow 2013
foto na WEB profilovka

Rozmýšľate nad tým, aký jazyk si vybrať, aby ste boli TOP?!

 

Jazyková škola LANGUAGE SIESTA V TRNAVE otvára kurzy ruského jazyka.

Ruština je považovaná medzi mnohými za jeden z najzaujímavejších jazykov, čo okrem iného ľudí motivuje, aby ju začali študovať.

Chceli by sme vám uviesť zopár dôležitých dôvodov, ktoré by mohli motivovať aj Vás študovať ruský jazyk v Trnave v jazykovej škole LANGUAGE SIESTA práve teraz. Neváhajte a pamätajte si – dnes ste oveľa ďalej, ako ste boli včera.

  • Hovorte po rusky, aby ste sa zapojili do ruskej ekonomiky.

Rusko je jedným z najväčších dodávateľov rozličných prírodných zdrojov a surovín, vrátane ropy, diamantov, zlata, medi, mangánu, uránu, striebra, grafitu a platiny. Rusko je po Japonsku druhým najväčším výrobcom ocele, a okrem toho disponuje obrovskými lesnými zdrojmi. Rusko je aj najväčší dodávateľ zemného plynu, tretí z hľadiska ropy a štvrtý uhlia. Odhaduje sa, že 40% svetových zásob zemného plynu sa nachádza práve v Rusku.

  • Po rusky hovorí viac než 250 miliónov ľudí. Môžete začať nadväzovať kontakty po celom svete.

Ruská federácia sa rozprestiera cez deväť časových pásem a zaberá približne 1/8 celkovej rozlohy zeme. Rusko je najväčšia krajina na svete, jej rozloha prevyšuje Spojené štáty americké takmer dvakrát. Populácia Ruska je približne 150 miliónov ľudí, čo je o čosi viac ako 50% populácie bývalého Sovietskeho zväzu. Počet ľudí hovoriacich po rusky je okolo 270 miliónov.

  • Učenie ruského jazyka rozširuje Vaše obzory.

Mať vedomosti o dvoch odlišných jazykoch a kultúrach, z ktorých každá má svoje vlastné tradície, názory na život a spôsob života Vám nepochybne obohacuje život. Život sa tak stáva  zaujímavejším a rozširuje sa Váš prehľad o svete!

  • Tešíme sa na Vás a veríme, že kurz ruského jazyka Vám prinesie úspech a radosť.

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie