Leto

v Language Siesta

My toto leto rozhodne nezaháľame s myslíme aj na vás. Preto sme vytvorili úplne nové typy kurzov.

 

Prvý je intenzívny kurz prípravy na pobyt v zahraničí – DOVOLENKOVÝ RÝCHLOKURZ – kde sa pripravíte za dva dni na všetky situácie, s ktorými sa bežne stretávajú dovolenkári.

 

Plánujete ísť toto leto na dovolenku? Chcete si objednať hotel alebo kúpiť pekný suvenír? Neváhajte a prihláste sa na tento 2-dňový rýchlokurz, ktorý Vás prevedie tými najdôležitejšími situáciami a frázami na Vašich cestách. Vyberte si anglický alebo španielsky jazyk a v mini skupinke (2 – 4 študenti) si nacvičíte všedné aj nevšedné situácie pod drobnohľadom a vedením profesionálných lektorov.

 

Harmonogram kurzu bude pozostávať z dvoch vyučovacích dní (konkrétne dni budú stanovené po dohode so študetmi).

Na hodinách sa vždy zameriame na najpodstatnejšie témy z cestovania ako napríklad objednávka v reštaurácii, nakupovanie, vybavovanie sťažností, návšteva kultúrnych podujatí, riešenie problémov v zahraničí a mnohé iné.

 

kufor plaz

 

Druhý kurz je určený všetkým, ktorí si počas roka hovorili – chcel/a by som vedieť povedať toto a toto, alebo plynule komunikovať, prípadne si rozšíriť slovnú zásobu. Ak ste sa v tomto našli, práve pre Vás je určená JAZYKOVÁ VÝZVA LETA. Ide o jedinečný jazykový kurz, v ktorom si Vy stanovíte cieľ a my, ako Vaši jazykoví mentori, Vám ho pomôžeme naplniť.

 

V lete nastáva čas, ktorý si chcú všetci  vychutnať. Napadlo Vám však spojiť príjemné s užitočným, užiť si leto a zároveň sa zdokonaliť v cudzom jazyku? Práve v lete máte presne dva mesiace čas, aby ste si splnili svoj cieľ. Ak radi investujete do seba, určite vyskúšajte toto leto kurz JAZYKOVÁ VÝZVA LETA. Tento jedinečný individuálny jazykový kurz sa dokonale prispôsobí Vašim požiadavkám. Na prvej hodine si stanovíte s Vaším lektorom konkrétny cieľ a počas leta ho postupne plníte. Lektor bude Váš profesionálny jazykový mentor, ktorý Vám poradí s každým problémom a otázkou. Počas 8 týždňov si tak u nás vyskášate rôzne letné výučbové metódy, ktoré Vás preveria aj mimo klasických priestorov triedy.

 

Nepremeškajte svoju možnosť zdokonaliť sa vo Vašom obľúbenom jazyku a prihláste sa už dnes.

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie