Španielčina 9 mesiacov

individuálny kurz

Ak Vás niekto za pol roka naozaj naučí rozumieť základným frázam a pojmom v jazyku, ktorému ste dovtedy nerozumeli ani mäkké f, môžete si ho dovoliť volať ``výborná lektorka``. A Maťa to v mojom prípade dokázala. Pre mňa je Maťa naozaj dobrá lektorka s priateľským prístupom a zápalom pre španielsku či latinskoamerickú kultúru. To treba vyskúšať.

Nikol Kurňavová

20, Trnava

Deväťmesačný individuálny jazykový kurz španielskeho jazyka ponúka študentovi najväčší priestor na rozvoj jeho jazykových zručností. Je ideálny hlavne pre našich dlhodobých študentov, ktorí sú s nami spokojní a vidia svoje postupné napredovanie. Výučba je poskytovaná vo všetkých úrovniach, od úplných začiatočníkov až po pokročilých používateľov. Pri dlhotrvajúcom kurze je možné dosiahnuť najrozsiahlejší pokrok, ktorý si všimnete aj ako študent.

Hlavnou výhodou kurzu je jeho dlhodobosť a intenzita. Za toto obdobie dokážete prekonať jednu jazykovú úroveň, rozšíriť si svoju slovnú zásobu z viacerých oblastí života, pomenovať bez problémov svet okolo seba, prakticky využívať všetky zvládnuté gramatické javy a užitočné frázy, ako aj komunikovať s použitím vlastných myšlienok. Študent je tak pripravený na zvládnutie konkrétnych životných situácií.
Kurz prebieha pravidelne a systematicky s najaktuálnejšími materiálmi. Výučba je prispôsobená jazykovej úrovni študenta, pričom sa zameriavame na štyri hlavné jazykové zručnosti ako sú rozprávanie, porozumenie hovorenému a písanému textu, aj písanie bez problémov.

Pri deväťmesačnom jazykovom kurze sa výučba ľahko plánuje vopred, rovnako v prípade zmien je možné rozvrh flexibilne prispôsobiť tak, aby sa vyhovelo obom stranám. Pri viacmesačných kurzoch sa často zvyšuje dôvera medzi študentom a lektorom, čím sa zvyšuje efektivita výučby a následne jej výsledky.
Tento kurz je pre vás najvýhodnejší, ak chcete dosiahnuť dlhodobé výsledky a zároveň ušetriť, pretože čím intenzívnejšie a dlhšie študujete, tým viac z jazyka viete a váš progres je rýchlejší. Rovnako, pri väčšom počte hodín ušetríte viac.

– dlhodobá výučba a pravidelná intenzita
– široký rozsah výučby – bohatá slovná zásoba, gramatika zábavnou formou a praktické frázy zamerané na komunikáciu
– dostatočný priestor na rozvoj jazykových zručností
– pohodlné časové plánovanie kurzu

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)