Španielčina 1 mesiac

individuálny kurz

Chcela by som poďakovať Martinke - lektorke, ktorá pohodovou, pozitívnou energiou a úsmevom vyučuje hodiny španielčiny. Jazykový kurz navštevujem mesiac, hodiny sú zamerané na dôležité témy a primerané môjmu veku, ktoré ako dôchodkyňa už môžem využívať na dovolenkách v Španielsku. Jazyková škola sa právom nazýva „Language Siesta``, lebo hodiny sú oddychové, zábavné a bez stresov. Veľká vďaka.

Lýdia

58, Trnava

Jednomesačný individuálny jazykový kurz španielčiny je určený každému, kto si chce vyskúšať alebo precvičiť tento temperamentný jazyk. Prihlásiť sa doň môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne. Stačí Vám chuť spoznať melódie flamenga, ochutnať príbehy gurmánskych špecialít alebo si jednoducho siestovať na pláži. Toto všetko a oveľa viac Vám priblížia hodiny španielčiny.

Hlavnou výhodou kurzu je, že v krátkom čase si osvojíte nové vedomosti alebo si oživíte, čo ste sa učili už dávnejšie. Ako študent získate nielen novú slovnú zásobu, zlepšíte sa v gramatike (bez bifľovania), ale naučíte sa aj užitočné frázy, ktoré využije v práci, v škole, pri cestovaní, stravovaní, nakupovaní alebo riešení problémov v zahraničí.

Počas kurzu sa zameriame na štyri hlavné jazykové zručnosti ako sú rozprávanie, porozumenie hovorenému a písanému textu, ako aj písanie bez problémov. Všetko bez zbytočného stresu, pohodovou a (príjemnou) hravou formou.
Na kurze sa odreagujete a budete premýšľať nielen nad nadobudnutými vedomosťami ale aj nad kultúrou a krajinami tohto horkokrvného jazyka. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám odpovieme na čokoľvek súvisiace so španielčinou.

– zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vedomostí
– časová flexibilita v porovnaní s inými kurzami
– hodiny tvorené podľa vašich predstáv
– plná pozornosť lektora
– učebné materiály na mieru

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)