Japončina skupinový kurz

Tento kurz je vhodný pre každého, kto má záujem získať základy japonského jazyka. Náplňou kurzu je zvládnutie dvoch slabičných abecied, hiragany a katakany, a postupný prechod na znaky kanji (úroveň N5 a N4). Hodiny sa venujú aj slovnej zásobe a základnej gramatike. Materiály pre tento kurz pozostávajú prevažne z učebnice Genki a Minna no Nihongo, ale aj z mnohých doplnkových materiálov.

V malej skupinke (2 - 4 študenti) sa hodiny japonského jazyka menia na Vaše dobrodružstvo, ktoré prežívate s ostatnými študentami. Samozrejme najväčšou výhodou je cena za kurz, ktorá je podstatne nižšia v porovnaní s individuálnym kurzom.

Ak chcete vyskúšať tento exotický jazyk a máte radšej pohodlie menšej skupinky, tak nás neváhajte kontaktovať a radi Vám poskytneme doplňujúce informácie o tomto jedinečnom kurze.

Výhodou skupinového kurzu je komunikácia a precvičovanie s ostatnými nadšencami japonskej kultúry. Okrem toho si v skupine natrénujeme rôzne množstvo situácií, s ktorými sa pri pobyte v Japonsku môžete stretnúť. Naučíme sa objednať si v reštaurácii, spýtať sa na cestu či ceny v obchode, a pripravíte sa aj na bežnú konverzáciu s priateľmi.

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)