Intenzívny kurz

Ktorý sa vám prispôsobí

I learned many things while attending Language Siesta academy. At first, I thought I would never speak English with a foreigner. But from the beginning, my English teacher led the class friendly and comfortably. So I could take the class comfortably without tension when I talked to foreigners. I lost my fear and improved my grammar. Things that confused me before don't confuse me anymore. I have improved my English listening more than before and the teaching style was good. I'm naturally bored but every time the teacher prepared a fun game. So 2 hours passed quickly. Also, homework is helpful for me because I have to think and write directly. Sometimes it was interesting when I studied a movie scene. This class didn't have a stressful atmosphere. So it wasn't difficult to go to the class every day. This class gave me confidence in speaking English.

Chloe

23, Soul - Južná Kórea

Intenzívny jazykový kurz je určený každému, kto potrebuje v čo najkratšej dobe dosiahnuť želaný cieľ a pokrok vo svojej jazykovej úrovni. Počas výučby ste v neustálom kontakte s cudzím jazykom. Ocitnete sa v bilingválnom a stimulujúcom prostredí, teda aj vaše zlepšenie je rýchlejšie.

Hlavnou výhodou kurzu je jeho intenzita a štruktúra. Výučba prebieha počas celého dňa, ktorý je rozdelený do sekcií navrhnutých tak, aby ste efektívne a rýchlo dosiahli svoj cieľ a maximálne zlepšenie. Intenzívny kurz je pre vás ideálny, ak sa potrebujete v jazyku rýchlo posunúť vpred alebo si oprášiť a zdokonaliť staré vedomosti.

Takýto typ kurzu hľadáte v prípade, ak nemáte čas študovať jazyk v pravidelných kurzoch a potrebujete sa pripraviť na výnimočnú udalosť ako je služobná cesta, konferencia, rokovanie, prezentácia alebo pracovný pohovor. Veríme, že práve pre vás pripravíme kurz, ktorý vás osloví a pripraví na každú vzniknutú situáciu.
Intenzívny kurz dokážeme upraviť na mieru podľa času, ktorý máte k dispozícii. Neváhajte nás kontaktovať.

- pokrok a zdokonalenie jazykových zručností v krátkom čase
- časový harmonogram prispôsobený vašim potrebám
- štruktúrované kurzy zamerané na dosiahnutie vášho cieľa
- simulácia cudzojazyčného prostredia bez potreby vycestovať
- praktická príprava na modelové situácie, ktoré vás čakajú

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)

Jazykové verzie