Japončina individuálny kurz

Potrebujete sa pripraviť na cestu do Japonska, certifikát JLPT, prijímacie skúšky alebo sa chcete len tak učiť japonsky? Potom je pre Vás najvhodnejší individuálny kurz japončiny. Hodiny sú na mieru prispôsobené Vašim potrebám a výučba prebieha tempom, aké si sami zvolíte. Pozornosť lektora je venovaná len Vám, takže môžete tieto hodiny využiť naozaj naplno na napredovanie v štúdiu. Materiály sú pripravené podľa individuálnych potrieb.

Tento špeciálny individuálny kurz Vás zavedie do tajov krajiny vychádzajúceho slnka, duše písma a starodávnej kultúry. Lákala Vás niekedy japonská história? Chceli ste sa dozvedieť príbehy o samurajoch a gejšách? Chceli ste porozumieť svojmu obľúbenému anime? Alebo ste si len chceli objednať Vaše obľúbené sushi so správnou výslovnosťou?

Neváhajte a kontaktujte nás! Vyskúšajte na vlastnej koži aké to je učiť sa a porozumieť japončine a odhaľte tajomstvá tohto tajuplného národa. Stačí nám napísať a môžete sa pridať k spokojným študentom japonského jazyka v Language Siesta.

-individuálny prístup
-možnosť venovať sa témam, ktoré zaujímajú práve Vás
-flexibilita časového rozvrhu

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)