Angličtina 3 mesiace

individuálny kurz

Trojmesačný individuálny jazykový kurz anglického jazyka poskytuje študentovi hlbší ponor do cudzieho jazyka. Počas troch mesiacov sa Vám ľahšie dosiahne stanovený cieľ a vďaka pravidelnosti si prirodzene zvyknete používať anglický jazyk. Navštevovanie kurzu je pravidelnejšie, tým pádom je úroveň jeho vedomostí vyššia. Kurz je otvorený pre všetky jazykové úrovne, od úplných začiatočníkov až po pokročilých používateľov.

Hlavnou výhodou kurzu je jeho intenzita a primerané tempo, ktoré vyhovuje všetkým vekovým kategóriám. Kurz je zameraný na obohatenie vašej slovnej zásoby z rôznych oblastí života, praktické zlepšovanie sa v gramatike bez únavného bifľovania a pravidelnú komunikáciu s lektorom, v ktorej sa pripravíte na zvládnutie situácií z každodenného života.

Počas kurzu sa zameriame na štyri hlavné jazykové zručnosti ako sú rozprávanie, porozumenie hovorenému a písanému textu, ako aj písanie bez problémov. Preberané témy sú rozdelené primerane podľa jednotlivej jazykovej úrovne študenta. Nechceme vás zbytočne unavovať ani stresovať, preto vyučujeme pohodovou a (príjemnou) hravou formou.
Samozrejme, platí pravidlo, čím intenzívnejšie a dlhšie študujete, tým viac z jazyka viete a váš progres je rýchlejší. Rovnako, pri väčšom počte hodín ušetríte viac.

– vyššia intenzita kurzu znamená vyššiu úspešnosť
– pravidelnosť vytvára lepšie študijné návyky
– obohatenie slovnej zásoby z rôznych oblastí života
– výučba je primeraná úrovni študentových vedomostí
– rozloženie obsahu kurzu do viacerých hodín znižuje stresovú záťaž študenta

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)