Angličtina 1 mesiac

individuálny kurz

Jednomesačný individuálny jazykový kurz angličtiny je určený každému, kto má záujem zdokonaľovať sa v cudzom jazyku v krátkom časovom intervale. Prihlásiť sa doň môžu úplní začiatočníci aj pokročilí používatelia, teda všetky jazykové úrovne. Je vynikajúcou voľbou pre nových študentov, ktorí si chcú vyskúšať ako to v našej jazykovej škole prebieha.

Hlavnou výhodou kurzu je, že v krátkom čase si osvojíte nové vedomosti alebo si oživíte, čo ste sa učili už dávnejšie. Ako študent získate nielen novú slovnú zásobu, zlepšíte sa v gramatike (bez bifľovania), ale naučíte sa aj užitočné frázy, ktoré využije v práci, v škole, pri cestovaní, stravovaní, nakupovaní alebo riešení problémov v zahraničí.

Počas kurzu sa zameriame na štyri hlavné jazykové zručnosti ako sú rozprávanie, porozumenie hovorenému a písanému textu, ako aj písanie bez problémov. Všetko bez zbytočného stresu, pohodovou a (príjemnou) hravou formou.
Samozrejme, platí pravidlo, čím intenzívnejšie a dlhšie študujete, tým viac z jazyka viete a váš progres je rýchlejší. Rovnako, pri väčšom počte hodín ušetríte viac.

– zdokonaľovanie sa v jazyku za krátky čas, prípadne oprášenie vedomostí
– časová flexibilita v porovnaní s inými kurzami
– hodiny tvorené podľa vašich predstáv
– plná pozornosť lektora
– učebné materiály na mieru

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Kontaktujte nás

              

Kde nás nájdete

Hviezdoslavova 14
917 01 Trnava
Triedy sa nachádzajú na 2. poschodí
v budove poisťovne Kooperativa.
(Dostupné aj výťahom)